Medarbejdere ved STU Viborg

STU medarbejdercollage 2017

Sådan får du fat i en medarbejder ved STU Viborg:
Skriv en mail eller ring - som udgangspunkt mellem kl. 8-16 mandag til fredag.

 

Navn  Funktion  Telefon  Email
Søren Bjerg Hedemann
 Skoleleder  2074 0106
 sobh@viborg.dk
       
Klostermarken 16

 8787 7400
 
Andreas Kronborg
 Pædagogmedhjælper  6022 6170
 andreas.kronborg1@skolekom.dk
Anders-Peter Andersen  Pædagogmedhjælper  2274 4009  anders-peter.andersen1@skolekom.dk
Anette Flarup  Sekretær  2494 1299   afj@viborg.dk
Anne Halkjær Johnsson   Lærer   2538 0354   anhj@viborg.dk
Bethina Henriksen  Sosu-assistent  2494 1346  bethina.henriksen@skolekom.dk
Bodil Sollie  Pædagog   2494 1327   bodil.sollie@skolekom.dk 
Camilla Andersen  Lærer  2494 1349  camilla.vinum.andersen@skolekom.dk 
Carina Dyhrberg (barsel)  Pædagog  2282 2742
 carina.dyhrberg2@skolekom.dk
Carina Lund (barsel)  Pædaogmedhjælper  2282 6781  carina.lund12@skolekom.dk
Christina Shifris  Pædagog  2494 1326  christina.shifris@skolekom.dk
Eva Haubro Lind
 Pædagog
 2069 5219
 eva.lind6@skolekom.dk
Heidi Flüger  Pædagog  2494 1347  heidi.fluger@skolekom.dk
Helle Vigen Hansen  Sekretær
 2494 1331
 hevh@viborg.dk
Henrik Poulsen
 Pædagogmedhjælper
 4149 8951
 henrik.poulsen90@skolekom.dk
Inge-Lise Thelle
 Lærer
 2494 1387  inge-lise.thelle@skolekom.dk 
Ivan Østergaard  Pædagogmedhjælper
 2494 1333
 ivan.oestergaard@skolekom.dk 
Jan Birck Mikkelsen  Mekaniker
 5082 8886  jan.birck.mikkelsen@skolekom.dk
Jesper Pedersen  Pædagog
 2287 2712  jesper.pedersen347@skolekom.dk
Jesper Thrige  Jobkonsulent  2494 1384  jt9@viborg.dk 
Karin Thøgersen  Køkkenleder
 2092 1973
 karin.thoegersen1@skolekom.dk
Kirsten Kristensen  Lærer  2494 1337  kirsten.kristensen28@skolekom.dk
Kirsten Starbæk Pedersen  Pædagogmedhjælper  2494 1350
 kirsten.starbaek1@skolekom.dk
Lene Olsen  Lærer  4149 8952
 lene.olsen14@skolekom.dk
Lotte Krone Kristensen
 Lærer
 4149 8950
 lotte.krone.kristensen1@skolekom.dk
Malene Haaning Mortensen  Pædagog  2083 3806
 malene.haaning.mortensen@skolekom.dk
Marianne Bjerring Laursen  Lærer  2494 1325  mala@viborg.dk
Marianne Nielsen  Pædagog  2494 1348  marianne.nielsen164@skolekom.dk
Mette Have Pedersen  Lærer  2286 4759
 mette.have.pedersen2@skolekom.dk
Mette Mølkjær  Pædagog  2494 1323  mette.moelkjaer@skolekom.dk
Mette Vestbo  Rengøringsassistent  2494 1339  mette.vestbo@skolekom.dk
Mireille Overgaard  Pædagogmedhjælper  2494 1332  mireille.overgaard@skolekom.dk
Nicolaj Danefeld Hansen  Pædagog  6022 0705  nicolaj.danefeld.hansen1@skolekom.dk
Simon Larsen  Lærer  2548 1149
 simon.larsen107@skolekom.dk
Tammy Simmelhag
 Pædagog  2547 6507
 dharmini.simmelhag@skolekom.dk
Thomas Madsen
 Pædagog  2547 8992  thomas.madsen119@skolekom.dk
Trine Broe
 Pædagog  2494 1324  trine.broe2@skolekom.dk
Ulla Hyldahl Poulsen
 Pædagog  2494 1329  ulla.hyldahl@skolekom.dk
Vibeke Stieffenhofer
 Lærer  2494 1385  vibeke.stieffenhofer@skolekom.dk

 

Sidst opdateret: 03.05.2017