Medarbejdere ved STU Viborg

STU medarbejdercollage 2017

Sådan får du fat i en medarbejder ved STU Viborg:
Skriv en mail eller ring - som udgangspunkt mellem kl. 8-16 mandag til fredag.

 

Navn  Funktion  Telefon  Email
Jette Fabian
 Kst. skoleleder
 8787 4049  jef@viborg.dk
       
Klostermarken 16

 8787 7400
 
Anders-Peter Andersen  Pædagogmedhjælper  2274 4009  anders-peter.andersen1@skolekom.dk
Anette Flarup  Sekretær  2494 1299   afj@viborg.dk
Anne Halkjær Johnsson   Lærer   2538 0354   anhj@viborg.dk
Bethina Henriksen  Sosu-assistent  2494 1346  bhe@viborg.dk
Bodil Sollie  Pædagog   2494 1327   bs@viborg.dk
Camilla Andersen  Lærer  2494 1349  cva@viborg.dk
Carina Dyhrberg  Pædagog  2283 2742
 carina.dyhrberg2@skolekom.dk
Carina Lund
 Pædaogmedhjælper  2282 6781  carina.lund12@skolekom.dk
Christina Shifris  Pædagog  2494 1326  christina.shifris@skolekom.dk
Eva Haubro Lind
 Pædagog
 2069 5219
 eva.lind6@skolekom.dk
Heidi Flüger  Pædagog  2494 1347  heidi.fluger@skolekom.dk
Helle Vigen Westphal  Assistent
 2494 1331
 hevh@viborg.dk
Henrik Poulsen
 Pædagogmedhjælper
 4149 8951
 henrik.poulsen90@skolekom.dk
Inge-Lise Thelle
 Lærer
 2494 1387  inge-lise.thelle@skolekom.dk 
Jesper Thrige  Jobkonsulent  2494 1384  jt9@viborg.dk 
Kirsten Kristensen  Lærer  2494 1337  kirsten.kristensen28@skolekom.dk
Lene Olsen  Lærer  4149 8952
 lene.olsen14@skolekom.dk
Lotte Krone Kristensen
 Lærer
 4149 8950
 lotte.krone.kristensen1@skolekom.dk
Marianne Laursen  Lærer  2494 1325  mala@viborg.dk
Marianne Nielsen  Pædagog  2494 1348  marianne.nielsen164@skolekom.dk
Mette Mølkjær  Pædagog  2494 1323  mette.moelkjaer@skolekom.dk
Mette Vestbo  Rengøringsassistent  2494 1339  mette.vestbo@skolekom.dk
Mireille Overgaard  Pædagogmedhjælper  2494 1332  mireille.overgaard@skolekom.dk
Nicolaj Danefeld Blach  Pædagog  6022 0705  nicolaj.danefeld.hansen1@skolekom.dk
Thomas Madsen
 Pædagog  2547 8992  thomas.madsen119@skolekom.dk
Ulla Hyldahl Poulsen
 Pædagog  2494 1329  ulla.hyldahl@skolekom.dk
Vibeke Stieffenhofer
 Lærer  2494 1385  vibeke.stieffenhofer@skolekom.dk

 

Sidst opdateret: 29.11.2018